Prostatës kancer trajtim - Shijiazhuang Yiling spital

Prostatës trajtimin e kancerit

Pas viteve të përdorimit klinik të metodave të integruara kineze dhe perëndimore, trajtimi i malignancies ndryshme, ka ndihmuar dhjetëra mijëra pacientëve me kancer.

Features Trajtimi i mjekësisë kineze përfshijnë: trajtimin Mjekësia kineze, ekskluzive kombëtare anticancer patentë Mjekësia kineze - YangZheng produktet e konsumit kapsula, në të njëjtën kohë mund të kryejnë kimioterapi, trajtimi intervente minimalisht invazive, immunotherapy, thellë hipertermia tumorit, duke u fokusuar thikë, radiofrekuencave larguarit, grimcë implantimin, stent ezofageal, tracheal stent dhe trajtimi tjetër.

Ajo është e mirë për tumor të përbashkët të tilla si kanceri i gjirit, kanceri i zorrës së trashë, kanceri i prostatës, kanceri i mushkërive, kanceri i mëlçisë, kancer esophageal, kanceri pankreatik, kanceri i stomakut, tumor gjinekologjike, kancerit të fshikëzës, etj Arritja trauma, më pak komplikime, efekte anësore të ulët, efikasitetit të lartë, të ulët të plotë shpenzimet mjekësore efekt.

hthrt

WhatsApp Online Chat !